Çakır Grup

Çakır Akademi
Çakır Akademi, teknolojiden kişisel gelişime, sağlıklı yaşamdan aileye ve hobilere kadar binlerce uygulamalı yüzyüze ve video eğitim, içeriğini bir arada sunan,
–  Umut Kuşağı
–  Çakır Grup Çalışanları
–  Diğer Tüm Katılımcılar/Eğitimler
olarak 3 ana kitle esas alınarak  Çakır grup çalışanlarına, müşterilerimize ve diğer tüm katılımcılarımıza hazırlanmış bir Akademi programıdır.
Çakır Grup, 30 yıllık tecrübesini bugüne ve gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyerek, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi sağlayarak, çalışanların eğitim ihtiyaçlarını karşılayan çok yönlü uygulamalı eğitim merkezi olan ÇAKIR Akademi ile faaliyetlerine Şubat 23 itibariyle başlamıştır.
Modern ve teknolojik altyapı ile donatılan bir eğitim merkezi olarak hizmete girdi.
Merkez, üst katında bin 250 metrekare kapalı alana sahip 2 mekanik eğitim sınıfı, 2 ticari eğitim sınıfı, 2 dijital eğitim sınıfı, sosyal alanlarıyla keyifli ve daha verimli bir eğitim deneyimi sunuyor. 2 bin metrekare kapalı alan, alt katında ise 2 ayrı sınıftan oluşan boya ve mekanik atölyesinde düzenlediği uygulamalı eğitimlerle deneyim ve beceri gelişimine katkı sağlıyor. Merkez, yıllık 3 bin kişilik eğitim kapasitesiyle sektöre uzman insan kaynağı sağlanmasında büyük önem taşıyor.
Çalışanlarımıza teknik eğitimlerin yanı sıra empati, uçtan uca müşteri ilişkileri yönetimi ve davranışsal kabiliyetlerinin artırılması gibi birçok konuda eğitimler sunan merkez, onların mesleki ve kişisel gelişimlerini de desteklerken yetenekli insan kaynağının ortaya çıkmasına da olanak sağlıyor.
Eğitimlerin sonunda yapılan değerlendirme sonucunda başarılı olanlara verilen sertifikayla da eğitimler tescilleniyor.
2023 yılında adımı atılan Akademinin 24 ve sonrası yıllar için yatırım planları devam etmektedir.

Scroll to Top