Çakır Grup

Araç Kiralama Caraj Car Rental
Caraj Car Rental, bireylerin ve kurumların dakikalık, günlük, aylık ve yıllık araç kiralama ihtiyacını karşılamak amacıyla 2022 yılında kurulmuştur.
Türkiye’nin Kiralık Araç Caraj’ı sloganıyla hizmete başlayan “Caraj Car Rental” İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı yakınında Kurtköy Merkez Ofisinde tarzınıza uygun birbirinden güzel araç seçenekleri ile hizmetinizdedir. Caraj Car Rental bunun dışında İstanbul Havalimanı, Sultanbeyli, Rize merkez, Rize-Artvin Havalimanı, Trabzon Havalimanı noktalarında hizmet vermektedir.
Sizi de ayrıcalıklı kiralama hizmetlerinden faydalanmanız için Caraj Car Rental’a bekliyoruz.
www.carajrental.com
+90 850 227 25 80
+90 850 CARAJ 80
+90 537 591 80 26

Filo Araç Kiralama
Çakır Filo bireylerin ve kurumların dakikalık, günlük, aylık ve yıllık araç kiralama ihtiyacını en mükemmel hizmetle karşılamak amacıyla 2017 yılında kuruldu.
Sürekli büyüyen filosuyla kurumlara aylık ve yıllık kiralama hizmeti veren Çakır Filo, şirketinizin ihtiyacına yönelik marka ve model alternatifleri ile müşterilerimize özel filo kiralama hizmeti sunmaktadır.
Çakır Filo, işinde uzman profesyonel ekibiyle, 30 yılı aşan otomotiv tecrübesiyle, hedefinize giden yolda kullanacağınız aracı seçmenizde size yardımcı olur. Farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı bulmanızı ve operasyonel filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.
Türkiye genelinde, marka, model fark etmeksizin sıfır km her türlü binek ve ticari aracın kiralamasını, müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirme vizyonuyla faaliyete başlamıştır.
Bireysel ve kurumsal araç kiralama konusunda eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunma hedefiyle yola çıkan Çakır Filo, geniş hizmet ağı, uzman kadrosu ve güçlü finansal yapısıyla %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir kiralama deneyimi sunmaktadır.
Sizi de bu deneyimi yaşamak, bu hizmet kalitesini deneyimlemek, güvenli, ekonomik, doğru ürün ve hizmet çözümleriyle tanıştırmak için Çakır Filo’yla tanışmaya bekliyoruz. Çakır Filo’ya gelin, gözünüz arkada kalmasın!
En iyi kiralamayı yapmak için Çakır Filo’yu tercih edin.
Web Sitesi: www.cakirfilo.com

Çakır Filo Galeri

Erişim Bilgisi:Scroll to Top