Çakır Grup

Hakkımızda
Çakır Grup, İbrahim Çakır ve çocuklarının kurduğu bir aile şirketidir.
Çakır Grup, kurulduğu 1991 yılından günümüze, toplam kalite odaklı yaklaşımıyla faaliyet gösterdiği alanlarda rakiplerine örnek oldu. Çakır Grup markası altında faaliyet gösteren ÇAKIROĞLU OTOMASYON SİS, ÇAKIROĞLU BİLİŞİM TEK, ÇAKIROĞLU SİGORTA ARACILIK, ÇAKIR RENTAL TURİZM, ÇAKIR GO GLOBAL DIŞ TİCARET, Sigorta Markaları şirketlerimiz, sektördeki öncü konumuyla sürekli kendini geliştirmeyi, marka ve müşterilerine fayda sağlamayı başardı.
Şirketimiz; otomotiv satış, servis, yedek parça, inşaat, ikinci el, dış ticaret, akademi, araç kiralama ve sigorta alanlarındaki faaliyetleri ile hem Türkiye’mize değer kattı hem de istihdam sağladı.
Son beş yılda konsolide olarak cirosunu ve karını sürekli arttıran Çakır Grup, yoluna emin adımlarla devam etmektedir.
30 yılı aşkın tecrübesi, yüzü aşkın çalışanıyla Çakır Grup, günümüzde Türkiye’nin önde gelen şirketler Topluluğu olarak, gelecekte de tüm paydaşlarına ve ekonomiye katkı sağlamayı hedeflemektedir.

İştiraklerimiz

Skoda Çakıroğlu

Çakıroğlu 2. El

Caraj Car Rental

Çakır Filo

Çakır Garaj

Michelin Çakıroğlu

Çakıroğlu Sigorta

Sigorta Markaları

Adsız tasarım (2)

Çkr Yapı İnşaat

Çakır Global

cakir-akademi

Çakır Akademi

tls-logo

Toptan Lastik Satış

Kurumsallaşmaya, sürdürülebilir büyümeye ve inovasyona önem veren Çakır Grup, hizmet verdiği sektörlerde öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla büyümeye, sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. Ülkemize ve topluma faydalı olmak için var gücümüzle çalışarak, üretmeye ve fark yaratmaya 20 yıldır ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. 

İştiraklerimiz :

– Skoda Çakıroğlu Yetkili Bayi ve Servisi

– Çakıroğlu İkinci el

– Caraj Car Rental

– Çakır Filo Kiralama

– Çakır Garaj Özel Servisi

– Michelin Çakıroğlu

– Çakıroğlu Sigorta

– Sigorta Markaları

– CKR Yapı İnşaat

– Çakır Global

Scroll to Top