Çakır Grup

“İzinli İletişim Form”unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam,  web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Çakıroğlu Otomasyon Sistemleri Otomotiv İnş. San. Tic. Ltd. Şti.(“Çakıroğlu Otomasyon”) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçla grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin satışını yaptığı araçların üretici firması olan Yüce Auto’nun ; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştirakleri, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Çakıroğlu Otomasyon için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır.

Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

*Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Çakıroğlu Otomasyon Sistemleri Otomotiv İnş. San. Tic. Ltd. Şti, Fatih Mah. Atatürk Cad. No:184 Sultanbeyli / İSTANBUL adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.cakirgrup.com.tr internet sitesindeki “iletişim” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”

Bir cevap yazın

Scroll to Top